Translate

środa, 18 maja 2016

#polishfaceawards video tutorial

It's my first tutorial ever.
Those who know me know that I'm a competitive person and I love taking part in contests. This is my entry for  Polish Face Awards organized by NYX Cosmetics Polska.

To take part you have to add a 15 seconds long tutorial to your instagram account, which is very hard - how to show everything in just a few secs- and tag it with #polishfaceawards hashtag. It's a cool idea and even though I'm not a professional MUA, I did it just for fun and also, because I'm a huge NYX fan.
Below you can find an extended version of my beauty and the beast (or more like a zombie)  tutorial. Hope you like it!
Pierwszy w życiu tutorial zaliczony! Wszyscy którzy mnie znają więdzą dobrze, że lubię brać udział w konkursach. Makijażem nie zajmuję się zawodowo, ale lubię się nim bawić, dlatego postanowiłam zgłosić się do polskiej edycji konkursu organizowanego przez NYX cosmetics.
Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? Wystarczy nagrać filmik w formie tutorialu, ale uwaga, trzeba się zmieścić w 15 sekundach, ponieważ musimy umieścić go na naszym profilu na instagramie. 20 osób przechodzi do kolejnego etapu, w którym w przeciwieństwie do tego będzie podany motyw przewodni. Powyżej dłuższa i dokładniejsza wersja mojego makijażu. Mam nadzieję, że się spodoba.

xx

~J.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz