Translate

sobota, 18 czerwca 2016

The Color Run Poznań 2016 (video)

The Color Run also known as The Happiest 5k on the Planet has been finally crossed off my bucket list. It took me a while.

Now, let me explain what TCR is. It's an event created by Travis Snyder to promote healthy lifestyle and happiness. The whole idea with using colored powders (corn starch) came from the Hindu spring festival called-Holi. The first colorful run ever took place in Phoenix, Arizona in 2011.
For those who are afraid 5 kilometer run is just too long, it is not! It's an un-timed event with no competition, where everybody wins. It's all about getting covered in colors and being happy. 
What do I think about The Color Run? 
I had sooo much fun and you'll be even able to see it, because I filmed a vlog for you, just scroll down, please. 
Will I go again?
Sure thing and you should too, it's such a cool experience.
Keep calm and be Smurfalicious 

The Color Run znany też jako najszczęśliwsze 5 kilometrów na planecie mam już zaliczony i mogę odhaczyć go z mojej bucket listy! Zajęło mi to aż dwa lata, bo zawsze wypadało, że akurat nie było mnie w tym czasie w kraju. Pewnie ktoś zaraz zapyta, a co to w ogóle jest? Już tłumaczę. Idea kolorowego biegu zrodziła się w głowie Travisa Snyder'a-Amerykańskiego event managera, który zainspirował się Hinduskim świętem -Holi. Ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, a co za tym idzie- bycia szczęśliwym. Pierwszy bieg odbył się w 2011 w Phoenix, w stanie Arizona. W biegu używane są proszki wykonane z mączki kukurydzianej i barwników. 
Dla tych, którzy mają watpliwości, że 5 kilometrów to za dużo nie ma się czym martwić. Nikt nie liczy nam czasu i nie ma konkurencji, najważniejsze żeby dotrzeć na linię mety. 
Co sądzę o evencie? Super pomysł, fajnie jest mieć na sobie kolory tęczy :) Czy wezmę udział jeszcze raz? Myśle, że jak najbardziej i Was też zachęcam. A teraz zapraszam na obejrzenie mojego filmiku.
xx
J.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz